Kalite Politikamız, sektöründe önde gelen bir kuruluş olarak “CEM” markasını “kalite” ve “güven” kavramları ile özdeş hale getirmek firmamızın amacıdır. Bu amaca uygun olarak;

*Müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemek,

*Hammadeden müşterimize ulaşıncaya kadarki aşamalarda gıda güvenliğini sağlamak,

*Sektöründeki teknolojik gelişmeleri takip etmek,

*Tüm çalışanlarımızın sürekli eğitimi ve sisteme katılımlarını sağlamak,

*İnsana ve doğaya saygılı üretim ve kalite anlayışında sürekli gelişmeyi sağlamak,

hepimizin öncelikli görevidir.

YENİGÜLER GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş, 1992 Yılında, Mehmet Ali Aydıngüler ve oğulları tarafından, Gaziantep'te Un üretimi konusunda faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur.

Firmamız 10.000m² kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Sektörde teknolojik açıdan hep ilklere imza atan firmamız teknolojisi ve çalıma sistemi ile lider konumdadır. Ürün kalitesini TSE ürün belgesiyle tescilleyen firmamız, 2000 yılı itibari ile çalışma sistemini ISO 9001-2000 kalite güvence sistemi standardına göre düzenlemiştir.

SertifikalarımızKalite Kontrol Laboratuarı

Firmamız, modern tesis, kalite kontrol laboratuarı ve eğitimli personeli ile yılda 60.000 Ton buğdayı işleyerek, birinci kalite unu müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.
Teknoloji ve insana yatırım  yaparak, kalite verimlilik  konusunda titizlikle çalışan firmamız ISO 9001-2000 kalite güvence sitemini toplam kalite yönetim felsefesine İlk adım olarak görmektedir.

TS-EN-ISO 9001-2000 Kalite Standartı Nedir?

TS-EN ISO 9001-2000 Standardı 1987 yılında (ISO) Uluslararası Standart Kuruluşunca onaylanıp yayınlanan ve halen AB ülkelerinde de uygulanmakta olan bir uluslararası bir yönetim kalitesi standardıdır. Basit olarak TS-EN-ISO 9001-2000 imalat ve hizmet sektöründe kalite güvencesi için kurulmuş, kapsamlı standartlar kümesidir. TS-EN ISO 9000 serileri,  bir firmanın kalite sistemini   geliştirmesini, belgelemesini ve çalışanları için sahip olduğu sorumluluktan, satın alma politikalarından, eğitime kadar uzanan kalite yönetimi uygulamalarının tümünü kapsar.

TS-EN-ISO 9000 Kalite Standartları serisinin kullanımı, firmalarda yönetimin iyileşmesini, faaliyetlerin daha iyi planlanmasını, problemlerin daha hızlı çözülmesini, verimliliğin, kazancın ve saygınlığın artmasını sağlar.